İnşirah Suresi İhlas Suresi Felak Suresi Nâs Suresi Kafirun SuresiKingRoot

KingRoot, Android 4.2.2 ile Android 5.1 arasında bir telefon veya tablet işletim sistemine sahip olduğunuz sürece Android aygıtınızı birkaç saniye içinde root etmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama klasik diğer tüm root araçlarıyla aynı şeyi yapmanızı sağlar, ancak tek farkı çok kolay bir kullanımı olmasıdır.

Cihazınızı rootlama prosedürü ise Towelroot uygulamasından basittir. Uygulama tamamen Çince olsa bile, yapmak zorunda olduğunuz tek şey mavi düğmeye basmak ve beklemek olduğu için zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Birkaç saniye sonra uygulama işlemi bitirir ve rootlu bir cihaza sahip olursunuz. KingRoot Apk’nın her tür cihazda çalışmadığını bilmek önemlidir. Örneğin, Moto G’de genelde bir sorun var. Nexus ve Samsung’la birlikte, genellikle mükemmel çalışır.

KingRoot, Android cihazınızı rootlamanın mükemmel bir yoludur. Cihazın root işlemi her zaman hassas bir süreçtir, bu yüzden dikkatli olun ve tüm risklerin farkında olun. Şimdi kingroot indir işlemini gerçekleştirip hemen cihazınıza bu uygulamayı kurabilirsiniz.